DNEŠNÍ PYLOVÁ PŘEDPOVĚĎ PRO 120 00 :

PYLOVÁ PŘEDPOVĚĎ 120 00 :

Žádné

Více než 200 alergenů

V prostředí, ať už ve vaší krásné zahradě nebo na vašich mazlíčcích se vyskytuje víc než dvě stovky alergenů, které mohou vyvolat alergii. Přečtěte si více o těchto spouštěčích a zjistěte, jak vám mohou léky na alergii Claritine pomoci ulevit od jejích příznaků.

Claritine poskytuje až 24hodinovou úlevu od příznaků, které mohou tyto alergeny vyvolat.

Pokud chcete vědět, jak dokáže Claritine, aniž by ovlivňoval běžné denní aktivity, poskytnout až 24hodinovú úlevu od příznaků alergie, je důležité vědět, co alergickou reakci vyvolává.

Když se nadechnete nebo si promnete nos či oči, do vašeho organismu se dostanou alergeny a váš imunitní systém vyvolá reakci přecitlivělosti. Aby se tělo zbavilo látky, kterou považuje za škodlivou, dojde v něm k různým reakcím a uvolňování zánětlivých mediátorů jako histamin .

Když se histamin naváže na receptory na ostatních buňkách vašeho organismu, projeví se u vás příznaky alergie jako rýma, kýchání, svědění/slzení očí, škrábání v nose nebo krku, ucpaný nos a tlak v nosních dutinách.

Jak Claritine účinkuje

Claritine je antihistaminikum , což znamená, že zabraňuje kaskádě, kterou vyvolaly alergeny. Jelikož této kaskádě zabrání, zmírní příznaky alergie, kterou může způsobit více než 200 alergenů.1

Kdy užívat Claritine

Postupujte podle příbalové informace přípravku. Claritine byste měli užívat, když pociťujete příznaky alergie jako kýchání, rýma nebo svědění a slzení očí. 

VÍCE O PRODUKTECH CLARITINE

REFERENCE

  1. Crameri R, Garbani M, Rhyner C, Huitema C. Fungi: the neglected allergenic sources. Allergy. 2014 Feb;69(2):176-85. doi: 10.1111/all.12325. Epub 2013 Nov 29. PMID: 24286281.

DNEŠNÍ PYLOVÁ PŘEDPOVĚĎ

, Prague
120 00
zip-icon
Žádné

PODÍVEJTE SE NA CELOU PŘEDPOVĚĎ

Informace poskytnuté z Weather.com