6 tipů na alergii na každý den a týden – Úleva od alergie – Clari

DNEŠNÍ PYLOVÁ PŘEDPOVĚĎ PRO 120 00 :

PYLOVÁ PŘEDPOVĚĎ 120 00 :

Žádné

6 tipů pro alergiky na každý den a týden

Smrkání a kýchání vás už určitě přestalo bavit. Díky těmto šesti jednoduchým tipům alergii hravě zvládnete a každý den si budete moci vychutnat naplno.

Divider

Tipy pro alergiky

1. Převlékejte se

Alergeny z pylu, zvířecích lupů, spor plísní a prachových roztočů se mohou zachytit na těle, oblečení a ve vlasech. Abyste tento kontakt omezili, po příchodu dovnitř se vyzujte, převlékněte a umyjte si ruce i obličej. A pokud alergiemi trpí vaše děti, dbejte na to, aby to dělaly i ony.

2. Večer se sprchujte

Sprchování večer před spaním může zabránit tomu, abyste si do postele přinesli alergeny zachycené ve vlasech a na pokožce. Pokud je alergikem vaše dítě, večerní koupel mu pomůže.

3. Důkladně uklízejte

Prachu se nelze zbavit. Pokud si však během dne najdete 10 minut na jeho otření a vysání, předejdete jeho hromadění. Používejte mokrou houbu nebo mop (suchý hadr může alergeny rozvířit) a vysavač s HEPAX HEPA
Vysoce účinný filtr vzduchových částic (HEPA), který ze vzduchu odstraňuje částice tak, že ho protlačuje přes mřížku s mikroskopickými póry, na které se tyto částice zachycují.
filtrem nebo dvojitým sáčkem. Pokud jste alergik, pověřte těmito každodenními úkoly jiného člena rodiny. Případně při úklidu používejte masku proti prachu a rukavice, abyste omezili kontakt s alergeny ze zvířecích lupů a prachových roztočů.

4. Alergeny vyperte

Aby se vám v ložním prádle nehromadilo mnoho alergenX alergen
Obvykle neškodná látka kterou váš organismus považuje za cizí a škodlivou, spouštěč alergické reakce.
ů, každý týden je perte v horké vodě (nejméně 50 °C). 1 Postupujte podle pokynů výrobce a v případě potřeby prádlo čistěte chemicky.

5. Sledujte vlhkost

Prachovým roztočům a plísním se daří v teplém a vlhkém prostředí. Můžete si zakoupit vlhkoměr (na sledování vlhkosti), kterým si změříte vlhkost v domácnosti. 1 Když její hodnota překročí 50 %, zapněte odvětrávání nebo vyvětrejte.

6. Mějte po ruce léky na alergii

Samozřejmě, preventivní opatření ne vždy stačí. Proto mějte vždy po ruce své léky na alergii. Pokud začnete smrkat nebo kýchat, budete moci lék užít a znovu si vychutnávat den.